Udogodnienia w meblach na wymiar

Funkcjonalność, funkcjonalność i udogodnienia w meblach na wymiar takim dość niecodziennym wstępem można krótko opisać czego dzisiaj oczekują klienci od firm produkujących meble na wymiar. Nie trudno się dziwić, nowoczesny design zezwala na montowanie kuchni bez uchwytów, wraz z wykorzystaniem technologii TIP-ON w szafkach i szufladach. W tym wpisie chcielibyśmy omówić jedne z najpopularniejszych rozwiązań wykorzystywanych prawie w każdej realizacji.

Szafki z samodomykiem
Opisując udogodnienia w meblach na wymiar nie odkrywamy ameryki mówiąc o tym, powszechnym rozwiązaniu, większość zleceń jest już realizowane wraz z prowadnicami z samodomykiem. Na rynku możemy znaleźć kilku producentów, różnią się głównie żywotnością oraz jakością.

TIP-ON
Bardzo często używany w kuchniach lub szafach. To rozwiązanie pozwala na kompletnie inną aranżację mebli. TIP ON działa na takiej zasadzie, że wystarczy nacisnąć niewielką siłą na strukturę drzwi szafy bądź szafki, aby sama się otworzyła. Bardzo wygodne rozwiązanie pozwalające na zaprojektowanie mebli w sposób minimalistyczny, czyli w sposób, który aktualnie jest jednym z modniejszych.

Carga
Montowane przede wszystkim w kuchni, ma za zadanie wykorzystać luki w aranżacji kuchni lub wąskie miejsca, które są trudne do zagospodarowania. Rodzajów Cargo jest naprawdę dużo, począwszy od zwykłego carga na soki, oleje, wody mineralne po cargo przeznaczone na segregacje śmieci. Wedle naszego uznania bardzo przydatne rozwiązanie usprawniające funkcjonowanie w kuchni oraz pozwalające zaoszczędzić troszkę wolnego miejsca.
cargo do mebli na wymiar wrocław
Kontakty nad blatowe
Schowanie wszelkich kabli jest jedną z ważniejszych zadań estetycznych, ale i również funkcją, która zdecydowanie ułatwia prace w kuchni w przygotowania skomplikowanych dań. Rozwiązanie jest w pełni bezpieczne. Kilka zdjęć realizacji
kontakt-blatowy
Taśmy LED
Połączenie mebli oraz taśmy Led daję naprawdę ładny efekt, ponadto pozwala na korzystanie z mebli pomimo ciemności w pomieszczeniu. Bez potrzeby zapalania światła. Głównie taśma Led pełni funkcje estetyczną. Staramy się zawsze mieć na Nią pomysł i z zwykłych mebli uczynić dzieło sztuki.
meble-na-wymiar-z-led
Udogodnienia w meblach na wymiar są jedną z kluczowych dodatkowy w funkcjonowaniu mebli. Zawsze warto inwestować w rozwiązania pozwalające na więcej! Zapraszamy na naszego Facebook’a.