Panele dekoracyjne do kuchni na wymiar. Hit czy kit?

W kolejnym wpisie na blogu skupimy się głównie na panelach dekoracyjnych z MDF. Powiemy również czy panele są dobrym wyborem dla kuchni na wymiar i czy pełnią jakąś inną funkcję oprócz tej dekoracyjnej. Zapraszamy do zapoznawania się z naszym artykułem.

Nasze blogi mają być w głównej mierze praktyczne, wiec na samym początku odpowiemy na zadane przez nas pytania. Odpowiedzi są dwie i to twierdzące – TAK panele dekoracyjne to dobry pomysł, ale, mimo że w nazwie mają słowo dekoracyjne to pełnią jeszcze funkcje praktyczne, najpierw jednakże opiszemy tą pierwszą.

Panel jest przede wszystkim niezłą alternatywą dla szkła i glazury, co już czyni go lepszego od konkurentów, a to nie koniec! Panel to tak naprawdę nadruk cyfrowy MDF pokryty lakierem (technologia Hot coating). Panel posiada 13 warstw, które są w stanie wytrzymać około 160 stopni temperatury, a co za tym idzie, taka wytrzymałość pozwala również na używanie środków chemicznych. Chcielibyśmy zauważyć, że wpis nie jest kierowany tylko i wyłącznie do osób, które chcą zmienić swoją kuchnię, jeśli zamawiasz meble na wymiar to panel dekoracyjny możesz wykorzystać w innych miejscach swojego projektu nie tylko w kuchni.

Poniżej przedstawiamy niektóre z dostępnych paneli dekoracyjnych dla mebli na wymiar:

Panele dekoracyjne Pawex2

Wzorów paneli jest zdecydowanie więcej, ważniejsze jest jednakże ich funkcja dlatego przedstawimy dodatkowo w skrócie 7 powodów dla których warto wybrać panele dekoracyjne:
1. Prosty montaż – Twoja kuchnia szybko namierzę eleackiego wyglądu i odpowiedniego charakteru,
2. Praktyczny i oszczędny – nie wymaga od Ciebie dużej uwagi, nie jest podatny na brut,
3. Panel staje się barierą – nie pozwoli aby para wodna dostała się w złe miejsce,
4. Odporność – panel jest zdecydowanie odporny na różne czynniki co ważne nadruk nie blaknie,
5. Cena panelu – jest zdecydowanie tańszy niż szkło i glazura,
6. Duży wybór grafik,
7. Bezpieczeństwo – może stać przy kuchence gazowej.

kuchnia na zamówienie Wrocław

Powyżej możecie zobaczyć jak zabezpieczamy przestrzeń między blatem, a panelem dekoracyjnym. Wykorzystujemy do tego najlepsze silikony, tak aby w pełni zabezpieczyć meble na wymiar. Poniżej dodajemy, również efekty całkowitej realizacji kuchni na wymiar we Wrocławiu. 

Kuchnia na wymiar Wrocław

Jeśli chcecie zobaczyć więcej naszych realizacji zapraszamy do naszej galerii zdjęć oraz na nasze social media: instagram, facebook .