Najczęściej zadawane pytania

Związku z licznymi zapytaniami, postanowiliśmy stworzyć krótki FAQ, w którym odpowiemy na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cie pytanie zapraszamy do kontaktu bezpośredniego poprzez sekcje kontakt.

Odpowiedz na to pytanie jest bardzo trudna, wycena zależy od kilku kluczowych czynników: - rodzaj zamówionych akcesoriów - trudność realizacji - koszty montażu - lokalizacja (jeśli poza terenem Wrocławia) Jednakże proszę pamiętać, meble na wymiar cechują się zdecydowanie lepszą jakością, niż meble zamówione od dużych monopolistycznych producentów.
Głównie wykonujemy meble na wymiar we Wrocławiu,ponieważ mamy tutaj naszą siedzibę, jednakże jesteśmy otwarci na współprace za granicami miasta Wrocław.
Tak, projekty tworzymy w programie PRO100. Warto zaznaczyć, że wizualizacja będą bardzo zbliżone co do efektu. Jeśli planują Państwo aranżacje mieszkania z wielką przyjemnością możemy Państwu dać pewne wskazówki odnośnie projektowania wnętrz. Zapraszamy do naszej strony Projekty mebli za zamówienie.
Pomiar pod meble na wymiar jest bezpłatny na terenie Wrocławia. Za granicami koszt pomiaru jest bardzo różny i zależy od dostępnych wolnych terminów.
Oczywiście, wszelkie nasze realizacje objęte są gwarancją 2-letnią na systemy (prowadnice, wózki, tory itp.) oraz 1 rok na wypełnienie środka.
Trudno określić średni czas realizacji zamówienia mebli na wymiar, spowodowane jest to realizacją tak zróżnicowanych zamówień, że każde zamówienie zajmuję nam inny okres czasu. Jesteśmy również uzależnieni od innych podmiotów, które dostarczają nam akcesoria i płyty. Staramy się aby klienci nie musieli czekać na nas zbyt długo, dodamy tylko, że terminami, które są najbardziej dostępne to okres zimowy, wtedy notujemy mniejszą ilość zamówień.
Wybieramy najlepsze komponenty, które zagwarantują najlepsze doświadczenia z użytkowania mebli. Proszę pamiętać o tym, że ostatnie słowo należy zawsze do klienta my, firma Pawex2 pełnimy tylko iwyłącznie rolę producenta oraz firmy, która z przyjemnością doradzi. Do produkcji mebli wykorzystujemy płyty laminowane takich firm jak : KRONOPOL, PFLEIDERER, EGGER. Mamy na swoim wyposażeniu próbniki płyt, dlatego, też w procesie zamawiania mebli będziemy mogli w sposób sprawny wybrać konkretną płytę. Więcej informacji możesz uzyskać na oferta mebli na wymiar.
Tak, proces konsultacji będzie zdecydowanie dłuższy, ponieważ nie będziemy na miejscu. Najważniejszy w takim wypadku jest czytelny rysunek pomieszczenia, opis i wyliczenia w zakresie długości, szerokości, głębokości zamawianych mebli na wymiar.
Tak, wszystkie wyprodukowane meble na zamówienie wnosimy do mieszkania klienta, a tam już dokonujemy montażu mebli. Montaż zazwyczaj jest przeprowadzony w ciągu jednego dnia roboczego, oczywiście jeśli pojawią się utrudnienia to finalny efekt pojawi się jeden, dwa dni później.