5 powodów dlaczego meble na wymiar są lepsze?

Dzisiejszy rynek pozwala nam na dobieranie różnorakich produktów, wedle naszego gustu lub potrzeby, jednakże czasem usługa musi bardziej personalizowana. Stąd właśnie pojawiły się na rynku takie firmy jak Pawex2 wykonujące meble na wymiar we Wrocławiu. Krótko chcielibyśmy udowodnić wszystkich niedowiarkom, że meble na wymiar zawsze będą górą.

Personalizacja – meble na zamówienie mają to do siebie, że pozwalają klientom na pełną kontrolę i dowolność w wizji realizacji zamówienia. Zleceniodawca nie musi martwić się o jakość produktu ze względu na różnorodność wykonywanych mebli oraz znajomość branży, przez właściciela.

Maksymalne wykorzystywanie dostępnej przestrzeni – dzisiejsze mieszkania niestety nie mają stylu starych kamienic, przez co nie liczą po 100 metrów kwadratowych, to niewątpliwie utrudnia aranżacje mieszkania. W mieszkaniu pojawia się co jakiś czas nowy sprzęt, większa ilość ubrań i dokumentów, właśnie dlatego wybrać firmy takie jak Pawex2, aby móc oszczędzić wiele wartą przestrzeń.

Jesteśmy blisko klienta – popatrzmy prawdzie w oczy, duże korporacje nie mają możliwość osobiście doradzić nam słusznego wyboru. Oczywiście w ich salonach są osoby kompetentne, jednakże te osoby nie prowadziły działalności przez ponad 20 lat. Od firmy Pawex2 zawsze możesz uzyskać cenne wskazówki począwszy od wizualizacji 3D projektu mebli po usługi po montażowe.

Jakość produktu – meblami na wymiar zajmujemy się już 21 lat. Jesteśmy małą rodziną firmą, toteż w naszych realizacjach stawiamy na jakość i kompleksową obsługę, począwszy od projektu i aranżacji pomieszczenia po montaż mebli w głównej mierze na terenie Wrocławia. Wykonywaliśmy meble dla szpitali, instytucji Państwowych, dużych przedsiębiorstw i pośredników. Musimy stawiać na jakość, 90% naszych klientów to osoby, które usłyszały o Pawex2 pozytywną opinię. Sprawdź nasze referencje lub opinie na Facebook’u.

Większa funkcjonalność – To głównie wygoda dzięki takim cudom technologii jak: Cargo, szuflady z samodomykiem, szuflady pod zlewozmywak czy sortownik na odpady. Większa użyteczność powoduje lepsze posiłki dla całej rodziny.

Podsumowując warto wybierać firmy tworzące meble na wymiar, to naprawdę ułatwi życie i pozwoli na lepsze dopasowanie produktu.